HaberlerYaşamAğrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturdu

Ağrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturdu

Ağrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturdu

Ağrı'ya yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta olan Yazıcı Barajı, fotoğrafçıların uğrak yerleri arasında yer alıyor.

Etrafında yeşille çevrili mesire alanların yer alması, yüksekliği nedeni ile başta Ağrı şehir merkezinin ve Eleşkirt ilçesinde yer alan Kösedağ'ın görünüyor olması güzel görseller sergiliyor. Bu manzara özellikle düğün fotoğrafçıları için doğal stüdyo ortamı oluşturuyor.

Ağrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturdu

Güneş'in bulutların arkasından süzülerek saçtığı ışık hüzmesi ile Kösedağ manzarası seyirlik görüntüler oluşturdu.

Barajın setlerinde gün batımı manzarası net bit şekilde görülebiliyor. Batan güneşin, dalgalı su üzerinde bıraktığı kızıllık, doğal bir güzellik oluşturdu.

Ağrı'da gün batımı doğal güzellik oluşturdu

Bazı vatandaşlar gün batımını izleyebilmek için kilometrelerce uzaklıklardan buraya gelirken, bazıları ise bu eşsiz manzara eşliğinde fotoğraf çekinmeyi tercih ediyor.

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER