HaberlerSağlıkADSM Başhekimi Ekinci diş merkezinin çalışmalarına ilişkin açıklamada bulundu

ADSM Başhekimi Ekinci diş merkezinin çalışmalarına ilişkin açıklamada bulundu

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Masum Ekinci, diş merkezinin sağlık hizmetleri hakkında yazılı bir açıklamada bulundu.

ADSM Başhekimi Ekinci diş merkezinin çalışmalarına ilişkin açıklamada bulundu

Salgın ortamında diş hizmetlerinden yeterli faydalanamadıklarını, salgın öncesi sisteme dönülmesi gerektiğini belirten halkın talepleri sonrası açıklamada bulunan Ekinci, virüsün getirdiği ciddi sıkıntılara rağmen günlük ortalama bin 200 hatayı tedavi ettiklerini söyledi.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin hizmetleriyle ilgili bilgilendirmede bulunan Ekinci, “Salgın sürecinin getirdiği önlemlere dikkat ederek birçok hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda kanal tedavisi, hareketli bölümlü ve tam protezler, dolgu, detertraj ve küretaj (diştaşı temizliği), diş çekimi gibi birçok tedaviyi sürdürüyoruz. 20 yaş diş ameliyatı ve kist ameliyatı verdiğimiz hizmetler arasındadır. Temennimiz salgın sürecini bir an önce atlatarak daha yaygın hizmet verebilmektir.” dedi.

Tedavi edilen hasta sayısıyla ilgili de bilgilendirmede bulunan Ekinci, “Şu an ortalama günde bin 200 civarı hastaya hizmet veriliyor. Sayının daha da artması için çalışmalarımız sürecektir.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekMalatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçtiUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçti
SIRADAKİ HABER