HaberlerYaşamYazar Yararlı okuyucularıyla buluştu

Yazar Yararlı okuyucularıyla buluştu

Yazar Yararlı okuyucularıyla buluştu

Batman’a gelen Yazar Bilal Yararlı için imza günü düzenlendi. Bilim Kitap Kırtasiyede düzenlenen imza günü okuyucuların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Yazar Yararlı okuyucularıyla buluştu

İmza etkinliği esnasında duygularını paylaşan Yazar Yararlı, ilk defa Batmanlı okuyucu kardeşleriyle buluşmaktan mutluluk duyduğunu, gördüğü ilgiden ötürü duygulandığını söyledi.

Gençliğin kitap okuma konusunda sıkıntısı olduğunu, dindar gençliğin az kitap okuduğunu vurgulayan Yazar Yararlı, bu tür etkinliklerin kitaba olan ilgiyi artırdığını, okumaya olumlu katkı sunduğunu ifade etti.

Yazar Yararlı okuyucularıyla buluştu

Kitap imzalama günlerinin yazar ile okuyucu arasında bir gönül bağının kurulmasına vesile olduğunu, bu yolla hem yazarın üretkenlik anlamında motive olduğunu hem de okuyucunun kitapla irtibatının artmasına vesile olduğunu söyledi.

10 civarında eserinin bulunduğunu belirten Yazar, Romancı Yararlı, “Bu etkinlik yazar olarak katıldığım ilk imza günümdür. Doğrusu Batman’daki kitapsever kardeşlerimden böyle yoğun bir ilgi beklemiyordum. Batmanlı gençlerin okumaya, kitaba olan ilgileri bir yazar olarak beni memnun etti. İnşallah tekrar Batman’a gelmek, okuyucularımla buluşmak kısmet olur.” dedi.

Yazar Yararlı okuyucularıyla buluştu

Yazar Yararlı’nın kitaplarını, özellikle romanlarını büyük bir ilgiyle okuduklarını belirten Batmanlı kitapseverler ise Yararlı ile böyle bir ortamda buluşup tanışmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Bu tür kitap imza günlerinin artırılmasını isteyen kitapseverler, diğer yazarları da Batman’a beklediklerini söylediler.

İLGİLİ HABERLER

İŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaİŞKUR Batman İl Müdürü Eviz: Kadın istihdamında Batman Türkiye’de 4’üncü sıradaBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorBeyaz et fiyatlarındaki artış hem alıcıyı hem de satıcıyı tedirgin ediyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorEngelli baba çocuklarının hafız olması için engel dinlemiyorİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıİLKHA muhabiri Hindistan’daki yarışmada “Altın Madalya” ödülünü aldıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısıBatman Umut Kervanından hayırseverlere kurban çağrısı
SIRADAKİ HABER