HaberlerDünyaHindistan Covid-19 kaynaklı 47 bin 262 teyitli vaka ve 275 ölüm açıkladı

Hindistan Covid-19 kaynaklı 47 bin 262 teyitli vaka ve 275 ölüm açıkladı

Covid-19 salgınında son olarak 47 bin 262 teyitli vaka görülen Hindistan'da, 11,7 milyondan fazla vaka 160 binden fazla ölüm kaydedildi.

Hindistan Covid-19 kaynaklı 47 bin 262 teyitli vaka ve 275 ölüm açıkladı

Hindistan'da Covid-19 vakalarının yeniden artışa geçmesi ile birlikte her gün yeni bir mutasyon geçirmiş varyant haberi çıkıyor.

4 aydan uzun bir dönemdeki en yüksek vaka sayısını gören Hindistan'ın 18 eyaletinde yeni bir varyantın saptandığı açıklandı.

Sağlık Bakanlığı, başka birçok ülkede görülen Britanya ve Güney Afrika menşeili varyantların ülkede yaygın olarak görülmesinin yanı sıra 18 eyalette genom testleri sonucu yeni bir çifte mutant varyant saptandığını duyurdu.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER