HaberlerGündemYolda yürüyen kadının cüzdanını çalmaya çalışan çocuk kameraya takıldı

Yolda yürüyen kadının cüzdanını çalmaya çalışan çocuk kameraya takıldı

Batman’da küçük yaşlardaki bir çocuk, yolda bebeğiyle yürüyen bir kadının cüzdanını çalmaya çalıştı. Esnafın dikkati sayesinde önlenen hırsızlık girişimi kameralara yansıdı.

Yolda yürüyen kadının cüzdanını çalmaya çalışan çocuk kameraya takıldı

Hırsızlık girişimi, Batman merkez Pınarbaşı Mahallesi Mahatma Gandi Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Bebek arabasının içindeki bebeğiyle yolda yürüyen ismi öğrenilemeyen bir kadın, küçük yaşlardaki bir çocuğun hedefi oldu. Arkadan yaklaşan çocuk, kadının cüzdanını çalmaya çalıştı. Çocuk, çevredeki esnafın hırsızlık yaptığı sırada kendisini fark etmesi üzerine cüzdanı alamadan kadının yanından uzaklaşarak bir iş yerine girdi.

Esnaf, hırsızlık girişiminde bulunan çocuğu iş yerinden çıkararak dövdü. Çevredeki kimi vatandaşların araya girmesinin ardından çocuk olay yerinden uzaklaşarak izini kaybettirdi.

O anlar çevredeki iş yerlerinin kamerasına saniye saniye yansıdı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER