HaberlerGündemYoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası köylüler tarafından giderildi

Yoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası köylüler tarafından giderildi

Siirt'in Şirvan ilçesine bağlı Elmadalı ve Yamaçlı köylerinde yoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası, korucular tarafından giderildi.

Yoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası köylüler tarafından giderildi

Siirt’in ilçelerinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle hayat durma noktasına geldi. Köy yolları ulaşıma kapanırken bazı köylerde ise elektrik arızaları meydana geldi. Özellikle Şirvan bölgesinde kar yağışıyla birlikte etkili olan kuvvetli tipi, Elmadalı ve Yamaçlı köylerinde elektrik arızalarının meydana gelmesine neden oldu.

Yolların kapalı olması nedeniyle Elmadalı ve Yamaçlı köylerine ulaşamayan DEDAŞ ekipleriyle iletişime geçen güvenlik korucuları, bütün tehlikeyi göze alarak yüksek gerilim hattına çıktı ve DEDAŞ ekiplerinin yönlendirmesiyle oluşan arızayı giderdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER