HaberlerGündemYılın ilk kabine toplantısı yarın yapılacak

Yılın ilk kabine toplantısı yarın yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yarın toplanacak olan Cumhurbaşkanı Kabinesi, Covid-19 ile mücadele başta olmak üzere birçok konu üzerinde durulacağı tahmin ediliyor.

Yılın ilk kabine toplantısı yarın yapılacak

Hem ülke gündemi hem de dış gündemin ele alınacağı tahmin edilen toplantıda, sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin yeni kararlar alınıp alınmayacağı ise merak ediliyor.

İthal edilen aşıya ilişkin inceleme süreci, aşılama yöntemi, uygulama alanı ve yerli aşı çalışmalarının hangi aşamada olduğuna ilişkin değerlendirme yapılacağın öngörülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER