HaberlerGündemTunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

Tunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

​Tunceli kırsalında gerçekleştirilen PKK operasyonunda tespit edilen 4 sığınak imha edildi, çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Tunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

Konuya ilişkin Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca Tunceli-Merkez Kırsalında gerçekleştiren operasyonda 4 sığınağın imha edildiği belirtildi.

Söz konusu sığınaklarda ele geçirilen malzemelerin niteliklerinin belirtildiği açıklamada, "Bu yerlerde; bir adet tuzaklanmış el bombası, 20 adet büyük tüp, 10 adet akü ile çok miktarda gıda ve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER