HaberlerGündemTüketici ödüllerine katılan öğrencilerden Diyarbakır valiliğine ziyaret

Tüketici ödüllerine katılan öğrencilerden Diyarbakır valiliğine ziyaret

Ülke genelinde ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Tüketici ve Tüketim" konulu resim yarışmasına katılan öğrenciler, Diyarbakır vali Yardımcısı Ömer Coşkun'u ziyaret etti.

Tüketici ödüllerine katılan öğrencilerden Diyarbakır valiliğine ziyaret

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünün, eğitim çağındaki çocukları ve gençleri bilinçli tüketim ve tüketici hakları konusunda bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak, sanatsal çalışmaları desteklemek ve kalıcı eserler bırakmaya özendirmek amacıyla düzenlediği resim yarışmasında dereceye giren Diyarbakır Birincisi 700. Yıl Ortaokulundan Elif Kalkan ve farklı okullardan katılım sağlayan öğrenciler, Diyarbakır Vali Yardımcısı Ömer Coşkun'u ziyaret etti.

Öğrenci ve okul müdürlerini makamında kabul eden Coşkun, başarılarından dolayı öğrencileri tebrik ederek tüketici haklarının önemine değindi.

Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Coşkun, öğrencilere başarılarının artırarak devam etmesi temennisinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER