HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 382 kişiye para cezası

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 382 kişiye para cezası

Gaziantep’te hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 382 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 382 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması boyunca gerçekleştirilen denetimlerde kısıtlamayı ihlal edenlere idari işlem uygulandığı belirtildi.

Yapılan denetimlerde ise kısıtlamadan muaf olmadıkları halde sokağa çıkarak kısıtlamayı ihlal ettikleri gerekçesiyle 382 kişiye para cezası verildiği bildirildi.

10 kişiye de sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası uygulandığı ifade edildi.

Sosyal mesafe ve maske takma kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 364 kişinin de ikaz edildiği belirtilen açıklamada, 575 işyerinin de denetlendiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER