HaberlerGündem​Silahlı saldırıda ağır yaralan 3 kişi öldü

​Silahlı saldırıda ağır yaralan 3 kişi öldü

​Siirt’te alacak verecek yüzünden silahlı saldırıya uğrayan 2’si kardeş 3 kişi, kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

​Silahlı saldırıda ağır yaralan 3 kişi öldü

Siirt merkez 15 Temmuz Meydanı Fatih Pasajı'nda saat 14.00 sıralarında silahlı saldırı düzenlenmişti.

İddialara göre, alacak verecek meselesinden dolayı İ.Y isimli şüpheli, Şirvan'ın İskambo köyünden Mustafa Zeybekoğlu, Ömer Zeybekoğlu ve Sabahattin Zeybekoğlu'nu silahla ağır yaraladı.

Saldırının ardından olay yerine sevk edilen ambulanslar 2 yaralıyı Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesine, birini de özel bir hastaneye kaldırdı.

Yaralıların, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybettikleri belirtildi.

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adli Tıp Morguna kaldırılan 3 kişinin cesedi, düzenlenecek otopsi raporunun ardından ailelerine teslim edilecek.

Saldırıyı gerçekleştiren İ.Y'nin, çıkan tartışmanın ardından silahını çekip şahıslardan ikisini ensesinden, diğerini ise kafasından vurduğu; ardından polisi arayarak teslim olduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER