HaberlerGündemSiirt Valiliği: Bir uzman çavuşumuz şehit oldu

Siirt Valiliği: Bir uzman çavuşumuz şehit oldu

Eruh ilçesi kırsalında PKK mensuplarına yönelik düzenlenen operasyonda çıkan sıcak çatışmada bir asker vefat etti.

Siirt Valiliği: Bir uzman çavuşumuz şehit oldu

Konuyla ilgili Siirt Valiliğinden yapılan açıklamada, "Eren-6 Şehit J. Asb. Çvş. Celal Özcan" operasyonunda örgüt mensuplarıyla sıcak temas sağlandığını belirtti.

Açıklamada,  Çıkan çatışma esnasında, Siirt İl Jandarma Komutanlığında görevli bir Uzman Çavuşumuz yaralanmıştır. Yaralı Uzman Çavuş, helikopter ile Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olmuştur." denildi.

Bölgede operasyonların devam ettiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER