HaberlerGündemŞeyh Nureddin Hakk'ın rahmetine kavuştu

Şeyh Nureddin Hakk'ın rahmetine kavuştu

Bitlis'in tanınmış alimlerinden Şeyh Nureddin Mutlu, Coronavirus nedeniyle hayatını kaybetti.

Şeyh Nureddin Hakk'ın rahmetine kavuştu

Coronavirus testinin pozitif çıkmasının ardından 21 Kasım'da Bitlis'in Tatvan Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan Şeyh Nureddin, sabah saatlerinde vefat etti.

Araştırmaca Yazar Müfid Yüksel de Twitter üzerinden dayısı Şeyh Nureddin'in vefatını duyurdu.

Yüksel, "Şeyh Abdurrahman Et-Tâhi (K.S) hazretlerinin (Vefatı:1304/1888) ahfâdından, Merhum Şeyh M. Masum'un (1971) oğlu, dayım Şeyh Nureddin Coronavirus'ten bu sabah Hakk'ın (C.C) Rahmetine kavuştu.  Allah (C.C) Rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER