HaberlerGündemŞanlıurfa Valisi Erin yaralı polisi ziyaret etti

Şanlıurfa Valisi Erin yaralı polisi ziyaret etti

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda yaralanan komiser yardımcısını hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Şanlıurfa Valisi Erin yaralı polisi ziyaret etti

Eyyübiye ilçesinde uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda şüpheli şahsın pompalı tüfekle ateş açması sonucu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli komiser yardımcısı ayağından yaralanmıştı.

Vali Erin, yaralı polisi hastanede ziyaret ederek yaralı polisin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

Vali Erin’e hastane ziyaretinde, Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz de eşlik etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER