HaberlerGündemŞanlıurfa Valiliği Ulu Camii’ndeki iddialara ilişkin inceleme başlattı

Şanlıurfa Valiliği Ulu Camii’ndeki iddialara ilişkin inceleme başlattı

Şanlıurfa Valiliği, İLKHA’nın "Ulu Camii bahçesinde yaşanan ahlaksızlıklara halk tepki gösterdi" başlıklı haberine ilişkin açıklama yaptı.

Şanlıurfa Valiliği Ulu Camii’ndeki iddialara ilişkin inceleme başlattı

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, "İlimizin tarihi ve manevi mirası arasında önemli bir yer tutan Şanlıurfa Ulu Camii ile ilgili gündeme getirilen iddialar derhal incelenmeye başlanmış ve ilgili bütün kurumlar, gerekli çalışmaları ivedi bir şekilde yapmaları konusunda talimatlandırılmıştır. Hayırlı Kandiller." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER