HaberlerGündemŞanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 3 tutuklama

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 3 tutuklama

Şanlıurfa'da polis tarafından durdurulan araçlarda yapılan aramalarda uyuşturucu madde ele geçirilirken konuyla ilgili gözaltına alınan 3 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 3 tutuklama

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Narkotik Suçlarla Mücadele ve KOM Şube Müdürlüğü ekiplerimizce;  "Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla Mücadele" kapsamında 10 Mart 2021 günü durdurulan 2 tır ve bir otomobilde detektör köpekleriyle arama yapılmıştır. Yapılan aramalarda 15 paket halinde 10 kilo 700 gram metamfetamin, 100 paket halinde 52 kilogram eroin, 82 paket halinde 8 kilogram esrar ele geçirildi." denildi.

Açıklamanın devamında olayla ilgili yakalanan 3 şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma" suçundan tutuklandığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER