HaberlerGündemSağlık Bakanı Koca gençler arasında Coronavirus vaka artışına dikkat çekti

Sağlık Bakanı Koca gençler arasında Coronavirus vaka artışına dikkat çekti

Sağlık Bakanı Koca, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Gençlerin aktif vakalar içindeki oranı artıyor." dedi.

Sağlık Bakanı Koca gençler arasında Coronavirus vaka artışına dikkat çekti

Bakan Koca, Coronavirus vakalarında gençlerin ve yaşlıların oranlarına dair sosyal medya hesabı twitter'dan yaptığı paylaşımda, "(Covid-19) 65 yaş üstü büyüklerimizin son bir ayda toplam vakalar içindeki oranı yüzde 14,39'dan 11,3'e düştü. Gençlerin aktif vakalar içindeki oranı artıyor. Gençlerimizi de koruyacağız." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER