HaberlerGündemPusetten düşen bebek öldü

Pusetten düşen bebek öldü

Gaziantep'te evdeki pusetinden düşen 6 aylık Eymen Ekici, bir haftadır tedavi gördüğü hastanede öldü.

Pusetten düşen bebek öldü

Olay, Şehitkamil ilçesi Onatkutlar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Aynur Ekici, oğulları Eren Tunahan (8) ve 6 aylık Eymen Ekici bebeği evde bırakarak ekmek almak için markete gitti. Bu sırada Eymen bebek, pusetten hareket edince yere düştü.

Başına aldığı darbe ile yaralanan Eymen bebek, eve gelen annesinin çağırdığı sağlık ekipleri tarafından ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Hastanede beyin kanaması teşhisi konulan Eymen bebek, hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Bir haftadır hastanede tedavi gören Eymen bebek, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak öldü.

Eymen bebeğin cenazesi, Gaziantep Adli Tıp Kurumu morgunda yapılan otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere ailesine teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER