HaberlerGündemOtogar operasyonunda yaklaşık 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Otogar operasyonunda yaklaşık 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İstanbul Bayrampaşa 15 Temmuz Otogarında, 15 Mart-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 4 farklı operasyonda toplamda 8 kilo 757 gram uyuşturucu madde ele geçirilirken, olaya ilişkin gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.

Otogar operasyonunda yaklaşık 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal veya Ticareti" konusu ile ilgili Bayrampaşa ilçesinde yürütülen çalışmalar kapsamında; 15 Mart, 29 Mart, 31 Mart ve 5 Nisan tarihlerinde Bayrampaşa ilçesi Altıntepsi Mahallesinde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarında yapılan çalışmalarda; 8 kilo 757 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ele geçirilen uyuşturucu maddelerin miktarları şöyle:

10,100 gram bonzai, 7 kilo 320 gr toz esrar, 141,15 gram kubar esrar, 939,66 gram eroin, 346,31 gram metanfetamin, 18 adet sentetik hap ile 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir.

Konu ile ilgili 4 kişinin yakalandığı operasyonlarda, şüpheli şahıslar sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak ceza infaz kurumuna teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER