HaberlerGündemOnlarca suç kaydı bulunan zanlı son girdiği dükkândan çaldıkları ile yakalandı

Onlarca suç kaydı bulunan zanlı son girdiği dükkândan çaldıkları ile yakalandı

Ağrı'da dün gece saatlerinde girdiği işyerinden hırsızlık yaptığı bekçiler tarafından fark edilen K.K. bekçiler ile yaşanan kovalamacanın ardından yakalandı.

Onlarca suç kaydı bulunan zanlı son girdiği dükkândan çaldıkları ile yakalandı

Dün gece saatlerinde girdiği işyeri içerisinde almış olduğu 35 civarı kehribar tespih, 20 civarında farklı markalarda antika kol saatleri, altın ve madeni paralar olmak üzere 14 bin TL civarında mal ile kaçan şüpheli bekçilerin kendisini fark etmesi üzerine kaçmaya başladı.

Kovalamacanın ardından Ağrı Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ve bekçiler tarafından K.K. isimli şüpheli, kovalamaca sonucu  kıskıvrak şekilde malzemelerle yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye çıkarılan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER