HaberlerGündemMalatya Valisi Baruş bir dizi ziyarette bulundu

Malatya Valisi Baruş bir dizi ziyarette bulundu

Vali Aydın Baruş, 2020 yılının son saatlerinde Sevgi Evlerindeki çocukları, 2021 yılının ilk bebeklerini, görev başında bulunan Emniyet, Jandarma karakol ve uygulama noktaları ve 112 Komuta Kontrol Merkezi personeline moral ziyaretinde bulundu.

Malatya Valisi Baruş bir dizi ziyarette bulundu

Vali Aydın Baruş ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Rasim Bulut, Sevgi Evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek bir süre onlarla sohbet etti. Onların dileklerini dinleyen Vali Baruş, yeni yıllarını kutlayarak buradan ayrıldı.

Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ve İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli ile birlikte 2021 yılının ilk bebeklerini ziyaret eden Vali Baruş, ailelerine göz aydınlığı diledi.

Vali Aydın Baruş, İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce ve İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ile birlikte 2020 yılının son gününde ilk olarak Beydağı Polis Merkez Amirliği ve Battalgazi İlçe Jandarma Karakolunu ziyaret ederek personelin yeni yılını kutlayıp görevlerinde başarılar diledi.

2020 yılının önce deprem sonra da pandemi nedeniyle zor geçtiğini belirten Vali Baruş, “Vatandaşın huzur ve güvenini sizler tesis ediyorsunuz, sizlerin varlığı ile milletimiz evlerinde güven içinde yaşıyor. Yeni yılın sizlere ve ailelerinize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Daha sonra Çelikhan ve Yazıhan yolu uygulama noktasını ziyaret eden Baruş, yol kontrolü sırasında bekleyen yolcu otobüsündeki yolculara hayırlı yolculuklar diledi. Pandemi nedeniyle yolcuların dikkatli olmasını isteyen Baruş, “Gerek yolculuk sırasında gerekse de molalarda dikkatli olalım, hastalığı kapmamak ve ailelerimize bulaştırmamak lütfen hassasiyetli davranalım” diye uyarılarda bulundu.

Uygulamada görevli personelin bir süre sohbet eden Baruş, görevlerinde başarılar diledi.

112 Komuta Kontrol Merkezini de ziyaret eden Vali Baruş, burada çalışan personele, yapmış olduğu zorlu görevde başarılar diledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER