HaberlerGündemMalatya'da uyuşturucu ticaretinden 3 kişi tutuklandı

Malatya'da uyuşturucu ticaretinden 3 kişi tutuklandı

Torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonda bin 247 yeşil reçeteye tabi hap ele geçirilirken, gözaltına alınarak mahkemeye sevk edilen 3 şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Malatya'da uyuşturucu ticaretinden 3 kişi tutuklandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, polis ekiplerinin torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yaptığı operasyonla ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, bin 247 yeşil reçeteye tabi hapın ele geçirildiği, konuyla ilgili gözaltına alınan 3 şüphelinin çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konulduğu kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER