HaberlerGündemMalatya'da haklarında hüküm verilen 52 kişi yakalandı

Malatya'da haklarında hüküm verilen 52 kişi yakalandı

Yapılan çalışmalarda, haklarında yakalama emri bulunan ve mahkemeler tarafından hüküm verilen 52 kişi yakalanarak adli mercilere teslim edildi.

Malatya'da haklarında hüküm verilen 52 kişi yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğünün 22-28 Mart tarihleri arasında yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, haklarında yakalama emri bulunan ve mahkemeler tarafından hüküm verilen 52 kişinin yakalanarak adli mercilere teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER