HaberlerGündemMalatya'da çeşitli suçlardan 18 şüpheli yakalandı

Malatya'da çeşitli suçlardan 18 şüpheli yakalandı

Malatya merkez ve ilçelerde yapılan asayiş ve trafik uygulamalarında 18 şüpheli yakalanırken, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 11 kişiye cezai işlem uygulandı.

Malatya'da çeşitli suçlardan 18 şüpheli yakalandı

Malatya Valiliği, İl Jandarma Komutanlığının il genelinde yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, meydana gelen olaylarda; 16'sı asayiş, 2'si trafik suçundan olmak üzere toplam 18 şüphelinin yakalandığı belirtildi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 11 kişiye ise 38 bin 176 TL para cezasının uygulandığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER