HaberlerGündemMalatya’da asayiş uygulamaları devam ediyor

Malatya’da asayiş uygulamaları devam ediyor

Türkiye Güven Huzur uygulamasında; Malatya’da yapılan uygulamalarda, aranması bulunan 5 şahsın yakalandığı, çeşitli suçlardan 30 kişiye ve 220 araca cezai işlem uygulandığı ve 4 aracın ise trafikten men edildiği belirtildi.

Malatya’da asayiş uygulamaları devam ediyor

Malatya İL Emniyet Müdürlüğü, 112 ekip 493 personelin katılımıyla yapılan Türkiye Güven Huzur Uygulamasında il genelinde yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

4 bin 948 şahsın sorgulandığı, aranması olan 5 şahsın yakalandığı belirtilen açıklamada, 3 şahsa sokağa çıkma yasağını ihlalden, 2 şahsa maske takmamaktan ve 5 şahsa yoklama kaçağı olmadan dolayı idari işlem yapıldığı kaydedildi.

Açıklamanın devamında, 1910 aracın kontrol edildiği, 220 araca cezai işlem uygulandığı, 4 aracın trafikten men edildiği ve 1 adet havalı tabanca ve 189 adet uyuşturucu hapın ele geçirildiği ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER