HaberlerGündemMadde bağımlılarının çıkardığı yangın diğer binalara sıçramadan söndürüldü

Madde bağımlılarının çıkardığı yangın diğer binalara sıçramadan söndürüldü

Siirt'te, madde bağımlılarının metruk bir binada çıkardığı yangın, itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle diğer binalara sıçramadan söndürüldü.

Madde bağımlılarının çıkardığı yangın diğer binalara sıçramadan söndürüldü

Yangın, 15.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi İsmet Aydın Caddesi’nde bulunan metruk bir evde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre madde bağımlılarının ateşe verdiği plastik ve yanıcı materyaller nedeniyle metruk evde yangın çıktı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine Siirt Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından diğer binalara sıçramadan söndürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER