HaberlerGündemKılıçdaroğlu cinsel sapkınlığa arka çıktı

Kılıçdaroğlu cinsel sapkınlığa arka çıktı

​CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, aile yapısını kasteden cinsel sapkın ideolojisini savundu.

Kılıçdaroğlu cinsel sapkınlığa arka çıktı

Bir televizyon kanalında yayımlanan programa konuk olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu cinsel sapkın lobisinin sığınağı haline geldiği için feshedilen İstanbul Sözleşmesi'ni savundu.

Program sunucusunun "LGBTİ Türk aile yapısını bozuyor mu?" sorusunu skandal bir şekilde yanıtlayan Kılıçdaroğlu, "LGBTİ Türk aile yapısını niye bozsun? İnsanların yaşama şeklini siyasete alet etmem. İnsanların özgürlüğüne, inancına, saygı duymak zorundayız." dedi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER