HaberlerGündemKepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Kepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde tarlada çalışırken kepçenin altında kalarak ağır yaralanan çiftçi, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Kepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Kepçenin altında kalan çiftçi hayatını kaybetti

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde tarlasında çalışan çiftçi kepçenin altında kalarak ağır yaralanan çiftçi, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Olay, Siverek ilçesine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Divan kırsal mahallesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre,  Esat Altundal (50),  akşam saatlerinde arkadaşı ile birlikte tarlada kepçe yardımıyla taş temizlerken kaza sonucu kepçenin altında kalarak ağır yaralandı.

Çevredekiler tarafından Siverek Devlet Hastanesine kaldırılan Altundal, durumun ağırlaşması üzerine Şanlıurfa'ya sevk edildi.

Altundal burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER