HaberlerGündemKavga ihbarına giden polislere ateş açıldı: 2 yaralı

Kavga ihbarına giden polislere ateş açıldı: 2 yaralı

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde iki grup arasında çıkan kavgaya müdahale eden polislere av tüfeği ile ateş açılması sonucu 2 polis memuru yaralandı.

Kavga ihbarına giden polislere ateş açıldı: 2 yaralı

Olay, Hilvan ilçesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, iki aile arasında çıkan kavgaya müdahale eden polislere, kavgaya karışan taraflardan birinin av tüteği ile ateş açması sonucu iki polis memuru yaralandı. Yaralı polisler, Hilvan Devlet Hastanesindeki ilk müdahalelerinin ardından Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Olayla ilgili olarak 4 şüpheli gözaltına alındı.

"İki polis memurumuz saçmaların isabet etmesi sonucu yaralandı"

Şanlıurfa Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "1 Şubat 2021 günü saat 22.00 sıralarında Hilvan ilçemizde meydana gelen kavgaya ilişkin yapılan ihbar üzerine olay yerine intikal eden İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekibimize, av tüfeği ile açılan ateş sonucunda iki polis memurumuz saçmaların isabet etmesi sonucu yaralanmış olup, yaralı polis memurlarımız Hilvan Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin akabinde Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olayla ilgili oldukları değerlendirilen 4 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve olayın yaşandığı yerde gerekli güvenlik tedbirleri alınarak adli ve idari soruşturma başlatılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER