HaberlerGündemKar ve Buz Festivali etkinlikleri askeri helikopterin düşmesi nedeniyle iptal edildi

Kar ve Buz Festivali etkinlikleri askeri helikopterin düşmesi nedeniyle iptal edildi

Bingöl'den kalkan askeri helikopterin düşmesi sonucu 9 personelin hayatını kaybetmesi ve 4 personelin ise yaralanması nedeniyle bugün başlayan ve yarın devam edecek olan Ağrı Kar ve Buz Festivali etkinlikleri iptal edildi.

Kar ve Buz Festivali etkinlikleri askeri helikopterin düşmesi nedeniyle iptal edildi

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan sosyal medya hesabı üzerinden taziyesini ileterek meydana gelen kazadan dolayı ise yarın yapılması planlanan 1. Ağrı Kar ve Buz Festivali etkinliklerinin ise iptal edildiğini duyurdu.

Bingöl'den kalkan askeri helikopterin düşmesi sonucu 9 personelin hayatını kaybetmesi ve 4 personelin yaralanması nedeniyle "1. Ağrı Kar ve Buz Festivali"nin konser ve etkinliklerinin iptal edildiğini duyuran Belediye Başkanı Sayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "1. Ağrı Kar ve Buz Festivali'mizin bugün ve yarınki programımızın konser, gösterim ve benzeri etkinlikler (yarışmalar hariç) Bitlis'ten aldığımız acı haberler üzerine iptal edilmiştir. Meydana gelen kazada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifalar diliyorum." ifadesine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER