HaberlerGündemKaçak avcının aracında hayvan kürkü ele geçirildi

Kaçak avcının aracında hayvan kürkü ele geçirildi

Gaziantep'te kaçak yollarla hayvan avlayan bir şüpheli avladığı kurt ve tilki gibi 11 farklı hayvanın kürküyle beraber yakalandı.

Kaçak avcının aracında hayvan kürkü ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan yol kontrolleri esnasında polisleri gören şahısın aracıyla kaçmaya başladığı belirtildi.

Aracıyla kaçan şahısın kovalamaca sonucu yakalandığı belirtilen açıklamada, şahısın aracında yapılan aramada, kaçak yollarla avlanarak elde edildiği değerlendirilen kurt ve tilki gibi 11 farlı hayvan kürkünün ele geçirildiği bildirildi.

Ele geçirilen kürklere el konulduğu şüphelinin ise jandarmaya teslim edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER