HaberlerGündemİş vaadiyle dolandırıcılık yapan zanlı tutuklandı

İş vaadiyle dolandırıcılık yapan zanlı tutuklandı

Gaziantep’te hastanede teknisyen, temizlik ve evrak kayıt gibi bölümlerde işe yerleştirme vaadinde bulunarak dolandırıcılık yapan zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.

İş vaadiyle dolandırıcılık yapan zanlı tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, işe yerleştirme vaadiyle 9 kişiden para alarak dolandırıcılık yapan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kimliği tespit edilen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı ifade edildi.

Benzer suçtan da çok sayıda kaydı bulunan şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER