HaberlerGündemHurda toplamak için çıktığı inşaattan düştü

Hurda toplamak için çıktığı inşaattan düştü

Batman'da hurda toplamak için bir inşaatın birinci katına çıkan Suriyeli Mesut Halil, dengesini kaybedip aşağı düşerek yaralandı.

Hurda toplamak için çıktığı inşaattan düştü

Olay öğle saatlerinde Belde Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, hurdacılık yaptığı belirtilen Suriyeli Mesut Halil (33), hurda toplamak için yapımı süren 3 katlı bir inşaatın birinci katına çıktı. Burada dengesini kaybeden Halil, inşaattan aşağı düştü.

Halil'in düştüğünü gören çevredeki vatandaşlar sağlık ekiplerini aradı. Kolunda kırık tespit edilen Halil, sağlık ekiplerince Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Halil'in hayati bir durumunun olmadığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER