HaberlerGündemGölete giren zihinsel engelli çocuk boğularak hayatını kaybetti

Gölete giren zihinsel engelli çocuk boğularak hayatını kaybetti

Gaziantep’te zihinsel engelli 8 yaşındaki Halil İbrahim Yıldız, Yeşilvadi Parkı’nda oyun oynadığı esnada girdiği gölette boğuldu.

Gölete giren zihinsel engelli çocuk boğularak hayatını kaybetti

Olay, Şahinbey ilçesindeki Yeşilvadi Parkı’nda meydana geldi. İddiaya göre, oyun oynamak için parka gelen Yıldırım, parkta oynarken gölete girdi. Yıldız’ın gölette çırpındığını gören çevredekiler ve park çalışanları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine parka gelen polis ve sağlık ekipleri tarafından göletten çıkartıldı. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Yıldız’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Yıldız’ın cenazesi, otopsi işlemleri yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER