HaberlerGündemGaziantep'te hastaneden cep telefonu çalan şüpheli yakalandı

Gaziantep'te hastaneden cep telefonu çalan şüpheli yakalandı

Gaziantep'te hastaneden cep telefonu çalan şüpheli, güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği tespit edilerek düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Gaziantep'te hastaneden cep telefonu çalan şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Şehitkamil ilçesinde bir hastanenin tomografi odasındaki cep telefonunu çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen şüpheli İ.O’nun düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

3 ayrı suçtan arama kaydı bulunan şüphelinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği ifade edildi.

Okuldan klima çalan şüpheli yakalandı

Şehitkamil ilçesi Eydibaba Mahallesi'ndeki bir okulda bulunan klimayı çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen şüpheli G.Ö’nün düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Birçok suçtan arama kaydı bulunan şüphelinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği ifade edildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER