HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 denetimi yapıldı

Gaziantep’te Covid-19 denetimi yapıldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı Gaziantep’in Şahinbey Belediyesi, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gaziantep’te Covid-19 denetimi yapıldı

Çalışmalar kapsamında Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, zabıta ekipleri ile birlikte Covid-19 denetimi gerçekleştirdi. Tahmazoğlu ekiplerle birlikte vatandaşların sağlığı için hijyen, fırsatçılara göz açtırmamak için de fiyat denetimi yaptı.

Denetimlerin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, zabıta ekiplerinin denetimlerini sıkı bir şekilde sürdürdüğünü belirtti.

İlçe genelinde vatandaşların sağlığını korumak için pek çok çalışma yürüttüklerini anımsatan Tahmazoğlu, “Bir yandan dezenfekte çalışmaları yaparken diğer taraftan da Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, maske, mesafe ve hijyen denetimlerini gerçekleştiriyor. Şahinbey Belediyesi’ne bağlı zabıta ekiplerimiz 365 gün 24 saat aralıksız bir şekilde denetimlerini sürdürüyor. Yapmış olduğumuz denetimler halkımızın daha sağlıklı ürünlere ulaşabilmeleri ve iş yerlerinin hijyen kurallarına uyup uymadığını kontrol etmek için yapılıyor. Koronavirüs’ten dolayı hijyen kurallarına daha dikkat edilmesi gerekiyor. İlçemiz genelinde denetimlerimiz ve ortak kullanım alanlarındaki dezenfekte çalışmalarımız devam edecek. Halkın sağlığı her şeyden önemli. Onun için hep birlikte ülkemizde ve dünyada hızlıca yayılan bu salgına karşı inşallah temizlik ve hijyen kurallarına uyarak atlatacağız.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER