HaberlerGündemGaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 269 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 269 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 269 şüpheli gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında yakalanarak gözaltına alındı.

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 269 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde 19-21 Mart tarihlerinde asayiş uygulaması gerçekleştirildiği belirtildi.

Gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 269 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcıları ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda da 261 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 30’unun tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik yapılan operasyonlarda, silah, mermi, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER