HaberlerGündemEvden hırsızlık şüphelisi yakalandı

Evden hırsızlık şüphelisi yakalandı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde bir ikametten para çalınması olayı ile ilgili bir kişi çaldığı parayla birlikte yakalanırken, para sahibine teslim edildi.

Evden hırsızlık şüphelisi yakalandı

Malatya Valiliği, İl Jandarma Komutanlığının Yeşilyurt ilçesi kırsal Fatih Mahallesi'nde bulunan bir ikamette meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili yaptığı çalışma hakkında açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, N.D. isimli şahsın evinden 11 gün önce 2 bin 300 TL para çalınması olayı ile ilgili S.G. isimli şahsın yakalanarak Malatya Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildiği ve paranın sahibine teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER