HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine giderken askeri helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden askerler için taziye mesajı yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"

Erdoğan, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda "Bingöl'den Tatvan'a gitmekte olan askeri helikopterin Bitlis'te elim bir kazaya uğrayarak düşmesi sonucu 11 vatan evladımız şehit oldu. Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Kederli ailelerinin ve aziz milletimizin başı sağolsun." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER