HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan’a Artuklu’dan destek

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Artuklu’dan destek

Mardin Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yapılan karalama çalışmalarına tepkisini kentin belli noktalarında bulunan billboard reklam tabelalarına “Love Erdoğan” yazdırarak gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Artuklu’dan destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı uluslararası düzeyde başlatılan karalama çalışmalarına karşı Mardin merkez Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, sessiz kalmadı, kentin belli noktalarında bulunan billboard reklam tabelalarına “Love Erdoğan” yazdırdı.

Başkan Tutaşı, sosyal medya hesaplarından da “Artuklu’dan dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’a selam olsun ve bugün yine çok güzelsin Mardin” paylaşımları yaptı.

Tutaşı yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Amerikalıların başı çektiği uluslararası düzeydeki karalama politikası karşı sessiz kalmadık. Cumhurbaşkanımıza karşı duyduğumuz sevgiyi bu şekilde dile getirdik. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile ne kadar övünsek azdır. Kendisi bir dünya lideridir” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER