HaberlerGündem“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

Merkezi Avrupa'da bulunan uluslararası yardım kuruluşu İHO EBRAR, Türkiye'de yardım çalışmalarına devam ediyor.

“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

İHO EBRAR, Elazığ’da fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına giyecek yardımında bulundu.

Yapılan yardım çalışması hakkında bilgi veren İHO EBRAR Elazığ Temsilcisi Abdulkadir Şenoğlu, fakir ve muhtaç ailelere yaptıkları yardımlara aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Şenoğlu, “İHO EBRAR olarak ‘Çocuklar Üşümesin’ kampanyası çerçevesinde Elazığ'da fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına giyim yardımında bulunduk. Elazığ'da 50 çocuğumuzu giydirdik. Tespit ettiğimiz fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına kışlık ayakkabı, mont, bere, atkı, tayt ve çorap yardımında bulunduk, sevinçlerine ortak olduk. Katkıda bulunan tüm hayırseverlerimizden Rabbim razı olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

Faaliyetlerine devam edeceklerini belirten Şenoğlu, “Bundan sonraki süreçte de hayırseverlerimizin yapmış olduğu yardımlarla daha çok yardıma muhtaç aileye ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER