HaberlerGündemBitlis'te kaza: 3'ü ağır 17 yaralı

Bitlis'te kaza: 3'ü ağır 17 yaralı

Tatvan Hizan yolu Güzeldere köyü mevkiinde iki minibüsün kafa kafaya çarpıştı. Kazada 3'ü ağır 17 kişi yaralandı. Yaralılar Bitlis Tatvan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bitlis'te kaza: 3'ü ağır 17 yaralı

Kaza, bugün saat 13.45 sıralarında Tatvan Hizan yolu Güzeldere köyü mevkiinde meydana geldi.

13 J 1021 plakalı minibüs ile 34 GJ 8209 plakalı minibüs kafa kafaya çarpıştı. Haber verilmesi üzerine olay yerine AFAD, UMKE, Jandarma ve çok sayıda sağlık ekipleri sevk edildi.

AFAD ekiplerinin yardımıyla araçlardan çıkarılan yaralılar, ambulanslarla Bitlis Tatvan Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan 3'nün durumunun ağır olduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER