HaberlerGündemBitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandı

Bitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandı

Polis tarafından yapılan çalışmada yasa dışı yollarla ülkeye giriş yapan 83 düzensiz göçmen yakalandı. 7 organizatör gözaltına alındı.

Bitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandı

Valilikten yapılan açıklamada "Bitlis Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğümüz ile Tatvan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce il merkezi ve Tatvan ilçemizde düzensiz göçmenlere ve göçmen kaçakçılarına yönelik yapılan çalışmalarda, 83 düzensiz göçmen ve bu göçmen sevkiyatındaki organizasyon içerisinde bulunan M.K, C.P, K.K, M.Ö, İ.Ö, H.Ö. ve N.İ. isimli 7 şüpheli yakalanmıştır. Yakalanan şüpheliler Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecektir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER