HaberlerGündemBatmanlı aile Adana otoyolunda kaza geçirdi: 2 ölü 2 yaralı

Batmanlı aile Adana otoyolunda kaza geçirdi: 2 ölü 2 yaralı

Osmaniye-Adana otoyolunda meydana gelen kazada imam Tayip Tuğluk ve kızı yaralanırken eşi ve kayınvalidesi ise vefat etti.

Batmanlı aile Adana otoyolunda kaza geçirdi: 2 ölü 2 yaralı

Kaza, akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Batman'dan Adana'ya giden Tayip Tuğlu yönetimindeki plakası öğrenilemeyen hafif ticari taksi (kamyonet), sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak kaza yaptı. Kazada sürücü Tayip Tuğluk, eşi ve kayınvalidesi ile kızı yaralandı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan imam Tayip Tuğluk'un eşi ve kayınvalidesinin vefat ettiği bildirildi.

Tuğluk ve kızının ise tedavilerinin sürdüğü ifade edildi. Tayip Tuğluk'un Batman Hacı Musa Camii'nde imamlık yaptığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER