HaberlerGündem​Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

​Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında yapıldı.

​Batman Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

Batman Valiliğinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Hulusi Şahin, Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Defterdar Ali Osman Bilgili, BATSO Başkanı Abdulkadir Demir ve Batman Borsası Başkanı Arif Güneş katıldı. 

Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Hakan Karakaya’nın Teknokent’in faaliyete başlama sürecine ilişkin yaptığı bilgilendirme sunumuyla başlayan toplantıda, Teknokent’in kuruluş sürecinin hızlandırılması ve devam eden inşaatın bir an önce tamamlanarak, Eylül 2021 tarihine kadar faaliyete başlanması için yürütülecek çalışmalar ele alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER