HaberlerGündemBatman’da uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı

Batman’da uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı

Polis tarafından kent merkezinde 5 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda çok sayıda uyuşturucu ve silah madde ele geçirildi.

Batman’da uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, uyuşturucu madde ticaretine karıştıkları tespit edilen şüpheli şahısların yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesi için il merkezinde bulunan şüpheli şahısların ikametlerine yönelik 5 adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirildiği bildirildi.

Operasyonlarda 5 şüpheli şahsın yakalanarak gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, 140 gram metamfetamin maddesi, 37,63 gram sentetik kannabinoid maddesi, 31,75 gram eroin maddesi, 5 hap, 3 ruhsatsız tabanca, 35 tabanca fişeği, 2 ruhsatsız av tüfeği, 2 kartuş ve bir hassas terazi ele geçirildiği kaydedildi.

Operasyon esnasında Uyuşturucu Madde Ticareti suçu kapsamında 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahsın da yakalandığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER