HaberlerGündemBatman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Batman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Batman’da üç ayrı noktada aşırı yüklenmeden dolayı 2 trafo ve bir elektrik panosu yanarak kullanılmaz hale geldi.

Batman’da 2 trafo, bir elektrik panosu yandı

Edinilen bilgiye göre, dün gece ve bu sabah saatlerinde Yeni ve Çamlıca Mahallesi’nde 2 trafo ile İkiztepe köyünde bir elektrik panosu aşırı yüklenmeden kaynaklı yandı. Korkuya neden olan yangınlara itfaiye ekipleri müdahalede bulundu. Yangınlar kısa sürede söndürülürken, 2 trafo ve bir elektrik panosu yangın nedeniyle kullanılmaz hale geldi.

Batman Dicle Elektrik İl Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, söz konusu mahallelerdeki trafo ve elektrik panosunun onarım çalışmalarına başladığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER