HaberlerGündemBakan Soylu'nun dayısı vefat etti

Bakan Soylu'nun dayısı vefat etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dayısı Selami Reis'in vefat ettiği bildirildi.

Bakan Soylu'nun dayısı vefat etti

Bakan Soylu'nun vefa eden dayısı Selami Reis'in cenaze namazının pazartesi günü Bafra Darboğaz köyünde kılınıp aile kabristanına defnedileceği belirtildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun, Hakk’ın rahmetine kavuşan muhterem dayısı Selami Reis Beyefendi’ye Allah’tan rahmet, Sn. Bakanımıza, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekânı Cennet olsun." ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun geçtiğimiz günlerde annesi de vefat etmişti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER