HaberlerGündemArdı ardına bomba gibi patlayan elektrik telleri mahalleyi korkuttu

Ardı ardına bomba gibi patlayan elektrik telleri mahalleyi korkuttu

Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Buluttepe Mahallesi'nde, elektrik telleri ardı ardına bomba gibi patlayınca korku dolu anlar yaşandı.

Ardı ardına bomba gibi patlayan elektrik telleri mahalleyi korkuttu

Olay bugün akşam saatlerinde 390/6 Sokakta yaşandı. Edinilen bilgiye göre, elektriğin yüksek gelmesi nedeniyle direkteki teller yere düştü.

Yere düşen tellerde başlayan kıvılcım, kısa sürede ardı ardına bomba gibi patlamaya başladı. Elektrik tellerindeki patlamanın yaşandığı çevrede elektrik kesisilince mahalle karanlığa gömüldü.

Mahalle sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine elektrik dağıtım şirketinin çok geç geldiği iddia edildi.

Dakikalarca korkutucu şekilde patlayan elektrik telleri, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Olayda can kaybı yaşanmazken, mahalle sakinleri bir süre panik yaşadı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER