HaberlerGündemAğrı'da uyuşturucu operasyonu: 14 tutuklama

Ağrı'da uyuşturucu operasyonu: 14 tutuklama

Ağrı polisi tarafından uyuşturucu ticareti yapanlara yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 15 şüpheliden 14'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ağrı'da uyuşturucu operasyonu: 14 tutuklama

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Amirliği tarafından uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik suç organizasyonlarının deşifre edilmesi açısından yürütülen çalışmalar neticesinde operasyon gerçekleştirildi.

Özel Harekat Polisleri ve Narkotik Madde Arama köpeklerinin desteği ile 17 şüphelinin yakalanması için eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda 15 kişi gözaltına alındı.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Operasyon kapsamında toplam 30 uyuşturucu madde kullanıcısına işlem yapılmıştır. Uyuşturucu madde ticareti yapan 17 şüpheli şahıs hakkında eş zamanlı operasyon gerçekleştirilmiştir. Operasyon neticesinde yakalanan 15 şüpheli şahıstan 14 şüpheli şahıs tutuklanmış, 1'i adli kontrol şartı ile serbest kalmış, 2 şüpheli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar devam edilmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER